11 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası World Puanlarım Hesabıma Geçmiyor!

18.01.2014 tarihinde yapmış olduğum alışverişime istinaden slipte belirtilen miktarda world puanım hesabıma halen geçmedi defalarca aradım ama ilgilenen veya geriye dönen olmadı bende bankanın ana merkezine dilekçe gönderdim.

Takip numarası: 2734529 dur. Alışverişleriniz sonrası slipte belirtilen ve almanız gereken world puanlar sistemden akmıyor ve bu yolla haksız kazanç elde ediliyor. Buna izin veren ve düzeltilmesini engelleyen bir anlayış Yapı Kredi'ye yakışmamıştır.

Sayın Yapı Kredi Bankası yetkilisi; bu yazıyı okuyup geri dönüş yapmak isterseniz sorunumu düzeltmeden lütfen geri dönüş yapmayın!

Ferit 49 Okunma

Cevaplar

  • Ferit 14 Şubat 2014

    Kontrolüme istinaden: (kimse aramadı) bilgisini vermek isterim. Problemin çözülmüş olduğunu ve mevcut puanlarımla birlikte akmayan puanlarımın toplamını internet bankacılığı sayesinde öğrenmiş bulunuyorum, Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Bir takım şeylerin düzene oturması için, insanların şikayet etmesindense olması gerekeni zamanında yapmanızı ve insanların güvenini kazanmayı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Saygılarımla Ferit Demircioğlu

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön