22 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası World Puan Sorunu

2013 Aralık ayı sonunda Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışveriş dahilinde hak kazandığım World Puanların 16 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartıma yüklenmesi gerekirken bugün itibarı ile hala daha yükleme gerçekleşmedi. 16 Ocak'tan sonra telefon bankacılığı kanalı ile tekrar başvuru yaptım. 3 iş günü içinde yükleme olacağı söylendi.

Bugün tekrar arayıp kontrol edeyim dedim, daha önce başvurunuz alınmamış dediler, tekrar başvuru açtılar, yine 3 iş günü masalını okudular. Sorular:

Neden 16 Ocak'a kadar puan yüklenmedi? Ben neden tekrar arayıp kayıt bırakmak
zorundayım? Kaydınız alındı dedikleri halde ikinci aramamda neden kayıt alınmamış çıkıyor?

Leon 104 Okunma

Cevaplar

 • Leon'un Teşekkür Mesajı11 Mart 2014

  Uzun uğraşlar sonunda puanlarım Şubat ayında yüklendi.

 • Leon28 Ocak 2014

  Ekstreden rahatlıkla gördükleri alışverişimi ilgili birimin kontrol etmesi nasıl oluyorsa bugün itibarı ile 1 aydan fazla sürmüş oldu. Bravo Yapı Kredi. Bir de link vermişle; Sizin için buradayız. Allah'tan oradasınız.. Bir de olmasanız..

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Leon23 Ocak 2014

  Bugünkü konuşmamızda 3 iş günü süresi 1 haftaya uzadı. Açıklama: 3 iş günü ilgili birime geçiş süreci. 1 hafta gerekli kontrollerin yapılıp puan yüklenme süresi imiş.. Günümüz teknoloji seviyesinde bir puan yüklemek 1 ayı buldu. Bravo(!) Yapı Kredi Bankası.

 • Leon23 Ocak 2014

  Lüzumsuz yere günde on kez arayan bankadan henüz bir temas yok!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön