Yapı Kredi Bankası World Puan Kampanyası...

Öner T. |

E-bebek Worldcard Kampanyası kapsamında "25 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde ise 20 TL worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi cüzdan katılımı ile 20 TL'ye ek 10 TL toplam 30 TL worldpuan hediye edilecektir. " Denmesine rağmen 26 Mart 2016 tarihinde E-bebek mağazasından yapmış olduğum 119,78 TL tutarındaki alışverişime herhangi bir world puan yüklemesi yapılmamıştır. Verilen taahhüdün yerine getirilmesi hususunda ilgili bankanın tarafınızca uyarılmasını talep ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öner T.
  07 Nisan
  14:01

  Telefon bankacılığından başka bir konu hakkında bankanıza yapmış olduğum şikayet 10 gün geçmesine rağmen hala cevaplanmadı. Hangi resmi çözüm kanalından bahsediyorsunuz siz, işimizi yapmıyoruz desenize açıkca.

 • 06 Nisan
  09:53

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.