08 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası World Puan Hanemin Habersiz Borçlandırılması!

Söz konusu banka, önce 20. -TL üyelik ücretini hesap ekstreme yansıtmış olup, daha sonradan kartımın öğrenci play kart olması üzerine iptalini gerçekleştirdiğini belirtmiştir. fakat bunu yaparken world puan hanemin 20. -TL eksiye düştüğünü (yani borçlandırıldığımı) bunu 1 yıl içindeki yaptığım harcamalarımla arttıracağımı belirtmiştir. Kartın iptalini talep ettiğimizde de güya iptal ettiklerini söyledikleri 20. TL yi ödemek zorunda olduğumuzu bildirilmiştir.

Peki söz konusu kart öğrenci kartı ve limiti 500. tl iken şahıs puan toplayamaz ise ve bir sonraki yıl tekrar işletim ücreti kesilirse , bunun altından nasıl kalkacak, world puan adı verdikleri avantajdan nasıl faydalanacak.

Remziye 79 Okunma

Cevaplar

  • Remziye17 Temmuz 2013

    Çok aydınlandım sağ olun. Yapı Kredinin güven uyandırmayan banka olduğunu kanıtladınız tavrınız ve yazılı kayıt altına alınmış söylediklerinizle.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön