Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Aidatı Kesiliyor!

Eyüp K. |

10 yıldır aktif bir şekilde bu kartı kullanıyorum, bankanızın sadık müşterisiyim ve harcamalarım yüksek ve ödemelerimi gününde yapıyorum. 2016 yılı için 76 TL kart ücreti yansıtıldı. Müşteri temsilcilerini aradığımda 90 gün içerisinde 3450 liralık alışveriş yapmam veya 1 yıl içinde 14000 world puan toplamam gerektiği söylendi.

İptallerin sadece bu şekilde olacağı bilgisi verildi. Madem öyle daha önce neden 4 kez kart ücreti iptali yapıldı. Önceki aramalarımda koşulsuz şartsız iade işlemi yapıldı, şimdi neden bu işlemleri şart koşuyorsunuz. Kartımdan memnunun ve iptal etmek istemiyorum. Lütfen 2016 yılında yansıtılan ücreti tarafıma iade ediniz. Yoksa mecburen iptal etmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp K.
  05 Ocak
  11:01

  Her yıl şikayetimi dile getiriyorum her yıl aynı sorun. Kesinlikle çözmediler. 10 yıldır bu kartı kullanıyorum artık son. En kısa sürede iptal ettireceğim. Şikayeti okuyan arkadaşlar kesinlikle bu kartı kulllanmasınlar.

 • 04 Ocak
  10:01

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.