14 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası World Kartımdan Kredi Kart Aidatı Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası World kartımın 11 Mayıs 2014 tarihli hesap ekstresinde "Yıllık üyelik ücreti" adı altında 70 ve 35 TL olmak üzere toplam 2 kalemde 105 TL'lık kesinti yapılmıştır. Yapılan bu kesinti beni yine şoke etti.

Kredi kartınızı yaklaşık 10 yıldır kullanmaktayım ve bu sürede başka hiçbir bankanın kredi kartını teslim alıp kullanmadım. Yaptığım aylık harcama performanslarına bakarsanızda ne kadar aktif bir kullanıcı olduğumu görürsünüz.

Yapılan toplam 105 TL'lik kesintinin tarafıma iadesini istiyorum. Eğer iade edilmezse cevap mailini aldıktan sonra halen maaş almakta olduğum Garanti Bankasından isteğim üzerine yeni bir kart çıkarttırıp kullanacağım. Sizin kartınızı da anında iptal edeceğim.

Tarık 301 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön