07 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası World Kampanyasında Üye İş Yeri değil Diyerek Puanlarımı Vermiyor!

World card'ın son Ramazan kampanyasına katıldım, alışverişlerimi gerçekleştirdim. Ancak kampanya süresi dolup da puanlarımın yatmadığını görünce çok üzüldüm.

Çağrı merkezini aradığımda bana sadece 1 alış verişimin üye işyeri ve kampanyadaki kategorilerde olduğu geri kalanları sayılmadığı için puan yüklemesi yapılamayacağı söylendi.

Mesela ekstrede "Göktaş Giyim Ankara 000" olarak gözüken ve puan yüklemesi olan alışverişimin farklı POS'tan yapıldığı için, "Beğendik A. Ş. Ankara"nın mobilya ve içecek sektöründe olduğu gerekçesiyle sayılmadığı söylendi.

Ben dükkanların Yapı Kredi Bankası sisteminde ne olarak gözüktüğünü nereden bilebilirim? Ya kampanyanızı düzeltin ya da her slipte bana bilgilendirme yapın.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön