26 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası World Card Kartımdan TL Çekmesi Gerekmesine Rağmen Dolardan TL'ye Çevirerek İşle

Ben Carrefour SA'dan geçen ay sonu ve bu ay alışverişler yaptım. PayPal ödeme sayfasında TL olarak göstermesine rağmen kartımdan dolar çekti ve aradaki farktan dolayı kur farkı ödemek zorunda kaldım. PayPal topu bankaya, banka PayPal'a atıyor. Bunun sorumlusu kim. Haksız yere alınan komisyonun bedelini ben karşılamak zorunda mıyım? Aşağıdaki resimlerden alınan farklara bakabilirsiniz.

Sakine 322 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 27/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön