Yapı Kredi Bankası Wordpuan İle Turkcell Faturasını Ödeyebilme.

Fatih D. |

Telefon bankacılığı ile destek veren personeller arasında karşılaşmış olduklarımdan hiçbir tanesine "WordPuan ile Turkcell telefon faturasının ödenebileceği" bilgisini aktarmadığı ve bu konuda personellerinin bilgisini noksan bıraktıkları için, Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum.

Üstelik telefonda karşıma çıkan tüm bayanlar da maalesef fazlasıyla küstah. Böyle bir işlemin olduğunu her seferinde olmadığını "İddia" ediyor, kısa bir süreliğine (10 dakika gibi!) telefonda beklettikten sonra, aslında böyle bir işlemin yapılabildiği bilgisine erişebiliyorlar. Tabi az önce direnç gösteren ve kabalık gösterip böyle bir uygulamanın olmadığı konusunda kendinden emin olan bayandan eser kalmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  22 Temmuz
  20:08

  1 Hafta oldu, sorunum ile ilgili çözüm üretebilmiş değiller.
  Teşekkürler Yapı Kredi... .

 • Fatih D.
  22 Temmuz
  10:13

  Yapı Kredi de biriken wordpuan'ım var. Bu birikmiş puanlarım ile faturamı ödeyebilmek istiyorum. Ama sistem beni "Otomatik ödeme Talimatı" noktasına zorunlu kılıyor. Hattımı Vodafone'a taşıdım. Ama Turkcell'den ödenmemiş faturam var. Bu yüzden Turkcell'e şu an ödeme talimatı veremiyorum. Ödeme talimatı veremediğim için de Turkcell faturamı ödeyemiyorum.

  Wordpuan ile kazanmış olduğum puanlarım ile Faturalarımı ödeyebilmek için, ödeme Talimatı zorunluluğu zorunlu kılmalarından şikayetçiyim.
  Ben bu ödenmemiş Turkcell faturamı birikmiş wordpuan'ım ile nasıl ödeyeceğim?

  Yapı kredinin sitesinden de yazdım, herhangi bir geri dönüş olmadı. Çağrı merkezi desen zaten sürekli hazır cevaplar.

 • Fatih D.
  16 Temmuz
  09:52

  Telefon ile arandım. En azından bilgi aktarabildiler. Ama hâla işimi/talebimi çözmüş değiller. o yüzden yeni bir şikayet konusu açtım. Bu şikayetin konusu tamamlanmıştır. hanımefendi beni aradı ve bu sefer daha doğru bir bilgi aktarımını sağladı ve küstahlığından eser de kalmamıştı.

  İlgi için teşekkürler.

 • Fatih D.
  15 Temmuz
  11:08

  Konu ile ilgili aranmayı ve mağduriyetim giderilmediği sürece, kopyala / Yapıştır yapılıp, bot gibi verilmiş olan hazır şablon mesajlarını dikkate almıyorum.

 • 15 Temmuz
  11:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş