11 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Verilmeyen Kredi İçin Ekspertiz Ücreti İstiyor!

29 Nisan 2013'te Ümraniye Siteyolu Şubesine konut kredisi başvurusu yaptım. Evraklarımı teslim ettikten sonra kredimin onaylandığı bilgisi verildi. Alınacak konutun değer tesbiti yapılabilmesi için , ekspertiz için 500 tl istendi.

Söz konusu bedeli kredimin onaylandığı bilgisi üzerine yatırdım. Daha sonra eve giden eksper yan daire ile birlikte kullanılıyor diyerek yasal değer tesbiti yapılamaz dedi. Krediyi alamayacağım ama 500 liranın da iade edilmeyeceği söylendi.

Yapılamayan değer tesbiti ücreti hesabımdan rızam dışında tahsil edildi. Tarafıma hiç bir faydası olmadığı halde bu hizmeti aldınız dendi. Halbuki hizmet almak fayda sağlamaktır. Bana değil bankaya faydası oldu. Paramı geri verin.

Servet 169 Okunma

Cevaplar

  • Servet 24 Mayıs 2013

    Yapı kredi bankası burda yalan söylüyor. Tarafıma hiç bir mail gönderilmemiştir, telefon edilmemiştir. Benimle hiç bir şekilde temasa geçilmemiştir. Sorun çözülmemiştir. İlgileniyor görüntüsü vermek için bu şekilde yazılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1792659 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön