30 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Verilen Hakkı Kullandırmıyorlar.

Yıllardır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. Hem kredi kart hem de banka kartlarını kullanıyorum. Banka kartımda 12.87 TL puanım birikmiş. Puanı kullanmak istedim. Kullanamadım. Bankayı aradım. Başka bir yerde deneyin, puan sorgulaması yapmadan direk çekin diye öneride bulundular. Bunu da denedim olmadı.

Ardından geçen hafta Cuma yine aradım. Puanımı kullanamadığımı kredi kartıma aktarmalarını talep ettim. Sözde kayıt oluşturdular. Bir hafta geçti kimse aramadı. Bugün yine puanı kullanmayı denedim, olmadı ve sonrasında bankayı aradım. Müşteri Temsilcisi böyle bir kayıt oluşturulmamış, isterseniz ben yapayım dedi. 12.87 TL puan için 3 kez sizi aradım. Verdiğiniz hakkı istiyorum. Acil cevabınızı rica ederim.

Seda 1.592 Okunma

Cevaplar

  • Seda01 Eylül 2014

    Beni halen arayan olmadı. İlgili puanının kredi kartıma aktarılması veya banka kartımdan neden kullanamadığımın cevabı, güvenliğimiz için kaydedilen sesli mesajı dinlemek bu kadar zor bir işlem mi? bir anlam veremedim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön