07 Eylül 2016

Yapı Kredi Bankası ve UniCredit Skandalı.

Yapı Kredi Bankası web sitesinde de görüleceği üzere UniCredit ile olan anlaşmadan dolayı yurt dışındaki anlaşmalı UniCredit ATM'lerinden Yapı Kredi Bankası banka kartı ile para dönüştürmelerde komisyon alınmayacağı ve kur farklı olmayacağı yazıyor. Aynı zamanda, bunu bankanızda ki görevliye de sorarak teyit ettirmiştik. Yurt dışına çıkmadan önce tüm paramızı ablamın yapı kredi kartına yatırdık.

12 Ağustos günü Budapeşte'deki UniCredit ATM'sinden 200.000 Forint çektik ve bu paradan tam 178 TL kesildi. Fişte'de %4 komisyon alındığı yazıyordu. Bu yapılan tam anlamıyla suça girmektedir. Acilen aldığınız bu ücret farkının geri yatırılmasını talep ediyorum.

Emre 172 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Eylül 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön