16 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Vadesiz Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi.

Yapı Kredi Bankası vadesiz hesabımdan gece 03:27:29'da 53.13 TL hesap işletim ücreti adı altında kesinti uygulamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda detaylı bir bilgi verilmedi şubeye yönlendirdiler. Şubede bu kesintinin dekontunu istedim zorluk çıkardılar gişe görevlisi bana bunu veremeyeceğini hesap hareketleri çıktısını verebileceğinizi söyledi. Israr edince dekontu verdi. Şikayette bulunacağım bununla ilgili yargıtay defalarca karar verdi ama uygulanmıyor.

Kerem 1.366 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 16/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön