Yapı Kredi Bankası Vadesiz Hesap İşletim Ücretinin Haberim Olmadan Alınması!

Erhan Y. |

Yaklaşık 13 yıldır müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankasında vadesiz, vadeli mevduatlarım ve kredi kartım bulunmaktadır. Bu zamana kadar vadesiz hesap için işletim ücreti ödemiyordum, fakat 2015 yılı içerisinde bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadan 6 ayda 165 lira olmak üzere 130 lira çekildiğini gördüm ve kredi kartım da vadesiz hesabımdan ödendiği için kredi kartı ekstremin tamamını, bu sebeple ödeyemediğimi ve az da olsa faiz işlediğini gördüm. Banka yetkilisi ile görüştüğümde bana bilgilendirmenin yapılmış olması gerektiğini iletti fakat herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda ilgililerin yardımlarını rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  11:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.