Yapı Kredi Bankası Vadesiz Hesabım Esnek Hesap Olmadığı Halde -599'a Düşürmüşler!

Onur N. |

28.04.2015' te hesabım esnek olmadığı halde -599.05' e düşmüş (hesabımın eksi bakiyeye düşme ihtimali yok). Bu olay neyin nesi olduğunu çözemedim o tarihte hesabıma 150 TL para yattı onu eksi bakiyeden düşmüşler aradım bankayı 1,2 güne geri döneceğiz dediler dönende olmadı.

Bugünde 920 TL yatırdım hesabıma geri kalan eksi bakiyeyi düşürmüşler ve faiz almışlar ne biçim iş bu çözemedim, kendi hataları yüzünden 600 TL param yok. Ayrıca üstüne birde faiz ödüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ş. Ek Hesap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur N.
  16 Mayıs
  10:12

  Cevabınıza istinaden dünden beri mailimi kontrol ediyorum hesabıma sadece sizden anket gelmiş bulunmaktadır ankette ise müşteri memnuniyetinden bahsediyor başka mailiniz bulunmamaktadır sizden ricam tekrar atabilir misiniz.

 • 11 Mayıs
  14:49

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 02 Mayıs
  16:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş