02 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası , sahibi olduğum ****3043 numaralı kredi kartından 2013 yılı Ağustos ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 75 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. Kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Bu sebeple 2013 yılı Ağustos ayına ait ekstrede yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 75 TL yıllık üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde, kartımı iptal ettirip ilgili iade için yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Nurdan 21 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön