29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası'nın bu yıl alınan üyelik ücreti 60 TL olmuş ve yine her yıl olduğu gibi müşteri hizmetlerini arıyorum. Bana sunduğu 2 seçenek var. 1 - 3 ayda 1.250 TL harcama yaparsanız kart ücreti iptali sunulur. ( 3 ayda o kadar harcama yapsam 65 TL için sizi aramam ) 2 - Kazanmış olduğunuz World puanlarla sağlarsanız.

Çoğu bankalar müşterilerini mağdur etmemek için yıllık ücret iptal ediyor ve benim kullandığım 1 tane kartım var oda Yapı Kredi Bankası ama şimdi onuda kullanmayacağım. Birde maaş müşterisiyim, fiyasko bir sistem. Acil iptal sağlayın yoksa kartı iptal ettireceğim..

Nalan 34 Okunma

Cevaplar

  • Nalan04 Eylül 2013

    Hala kimse bana geri dönüş sağlamadı??

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön