09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretini İade Etmiyor!

Yapı Kredi Bankası üyelik ücreti adıyla Kredi Kartımdan 75 TL bir bedeli çekmiş, Müşteri temsilcisi Ö. K. ücreti iade edemeyeceğini ve 90 gün içinde 2700 TL harcama yaparsam iadeyi yapabileceğini söyledi.

4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un “Sözleşmedeki Haksız Şartlar” başlıklı 6. maddesine ve 5464 Sayılı Banka ve Kredi Kartları Kanunun 24. maddesine göre kredi kartı yıllık aidatı (üyelik ücreti) talep edemez.

Yapı Kredi Bankası'nın Kredi kartımdan üyelik ücreti adı altında çektiği 75 TL'nin kartıma iadesini, aksi taktirde tüketici koruma ve tüketici tahkim kuruluna başvuracağımı Yapı Kredi Bankası'na duyururum.

Muharrem 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön