29 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretini Geri İstiyorum!

Müşteri no: 270**89 kartımın son 4 numarası : 9979 Kredi kartımdan üyelik ücreti adı altında kesilen ücreti geri almak istiyorum.Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Hukuk Müşavirliği 42-10-B/980 sayılı yazısına göre benden kart ücreti kesme hakkınız yoktur.Lütfen alınan üyelik ücretini iade ediniz.

Tekrarlanması durumunda yıllardır hizmet verdiğiniz müşterinizi kaybedeceksiniz, kartımı kapatacağım.Yıllardır en ufak bir borcumu bile geciktirmeden ödeyen bir kredi kartı kullanıcısıyım ama bana kanunen doğru olmayan bir yaptırım uyguluyorsunuz.Tekrarında bankanızı kullanmayacağım. Zaten kartımın yenilenme süresi geliyor.

Buğra 20 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön