08 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretinde Sıkıntı Yaşatıyor!

Yapı Kredi Bankası'dan 2010 yılı itibariyle kredi kartı satış temsilcisi arkadaş prim kazansın diye kart talebinde bulundum. Arkadaş o tarihte kart aidatını World puan ile ödemek istiyorum kısmını işaretlemiş. O tarihten beri bankanızdan çekmediğim kalmadı. Bankanızın maaş müşterisi olmama rağmen benden üyelik adı altında para alıyor ve/veya - 15000 world puana çeviriyorsunuz.

Telefonla defalarca aramama rağmen görevli personel inceyelek size dönüş yapılacak diyor ama sonuç yok . Üstüne bankaya gidiyorum bankadaki temsilci bana "ben sizin ne yapmak istediğinizi biliyorum, bizim büyük bankayız olsanız da olmasanız da olur" gibi konuşma yapıyor benimle.

Gökay 16 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön