04 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti Aldı!

Yapı Kredi Bankası iki yıldır üyelik ücreti adı altında hava parası talep ediyor benden. Geçen seneki ücreti world puana çevirmişiz. Bu world puanı da 1 sene içerisinde toplayamamışım. Bu sene her ikisini birden talep ediyor, 49 TL geçen sene 75 TL bu sene. Toplamda 124 TL ücret.

Banka ile görüştüm birkaç farklı seçenek sundular buna bu ücreti world puana dönüştürmek için. Ben hiçbir şekilde istemiyorum bunu. Yapı Kredi'den oldukça memnundum bugüne kadar ama bu olaydan sonra memnun değilim artık. Bankanın bu duruma müdahale etmesini istiyorum. Aksi taktirde kredi kartımı iptal edeceğim ve bir daha önünden bile geçmeyeceğim ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Muhammed 36 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 18 Eylül 2013

    henüz bir bilgi ya da başka bir şekilde geri dönüş yapılmadı, hala beklemekteyim

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön