04 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti Aldı!

2007 yılından itibaren Yapı Kredi Bankası'na ait World Kredi kartını kullanmaktayım, her yıl üyelik aidatı kesilmesinden dolayı , 2011 yılında Tüketici Haklarına başvurarak 2007 yılından itibaren her yıl kesilen üyelik aidatı mahkeme kararıyla bana iade edildi.

Ancak mahkeme kararı olmasına rağmen Yapı Kredi Bankası halen kart üyelik aidatını kesmeye devam etmekte, müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kendilerinin üyelik aidatını kesmeye devam edeceklerini, kesmiş oldukları üyelik aidatlarını tarafıma iade edemeyeceklerini söylediler. Anlaşılan bu bankayı her yıl Tüketici Haklarına şikayet etmek gerekecek.

Celalettin 37 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön