09 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatının İptalini İstiyorum!

Ekstrelerimi son dönemde detaylı kontrol edemedim; bugün geriye dönüp baktığımda, Kasım 2013'te kredi kartımdan yıllık üyelik ücreti tahsil edildiğini fark ettim. Geçtiğimiz yıllarda, bankanın çok eski müşterisi olduğum için sanıyorum. Üyelik ücretini ben aramadan otomatik olarak iptal ederlerdi.

Hemen Yapı Kredi Bankası çağrı merkezini aradım; görevli, gayet soğuk bir şekilde üyelik ücreti iptallerinin geriye dönük olarak 3 ay içinde yapıldığını, hiçbir şekilde yardımcı olamayacağını söyledi. Bu haksız ve hukuksuz işlemin iptalini rica ediyorum.

Asli 91 Okunma

Cevaplar

  • Asli22 Eylül 2016

    5 ay geçti aradan; banka, yukarıda bahsettiği gibi bilgilendirme amacıyla aramadı. Değerlendirmeleri hala sürüyor sanırım (!)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön