01 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası kartıma yansıtılan üyelik ücretinin iadesini rica ediyorum. Yapı Kredi Bankası üyelik ücreti olarak 60 tl istiyor. Yapı Kredi Bankası operatörü H*** hanım konuştum. Oda size iade yerine size puan verelim.

Yada 1950 TL harcama yaparsanız iadesini sağlarız diyor. Talebimi oluştur diyorum. Onuda yapmıyor.Yapı Kredi Bankası'nın dayatmalarının son vermesini müşterilerinin şikayet ve önerilerini dikkate almalarını en kısa zamanda cevap verebilme yeteneğine ulaşması dileğiyle.

Ersin 69 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Ersin08 Ocak 2014

  Yapikredi BANKASI ,na iade yerine size puan verelim.veya 1950.tl harcama yapın. Yapikredi bankasi. Sadaka istiyorsanız. Açıkça söyleyin. Hesap No, sunu veririseniz yatırayım. Personel çözümü -0. Benim istediğimi dikkate almıyor.papagan gibi tekrar yapıyor.egitim şart yapı kredi BANKASI bir daha asla tercih etmem. Yapı kredi dayatmalarına son.

 • Ersin08 Ocak 2014

  Merhaba yapikredi, nin arayacağı yok. Belediyelerde veya hukumet konaginda tüketici mahkemeleri ,ne başvuruda bulunun istenilen evraklar hesap ekstrası yoksa şubeniz,den . Alinan masrafi gösteren evrak isteyin. Haksız bir kazanç olduğu icin paranizi geri iade edecekler.yapikredi gibi bankalardan uzak durun.iyigunler

 • Ersin04 Ocak 2014

  Merhaba arayan soran yok aramadiklari icin değerlendirme yapamıyorum.iyigunler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön