29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatı Kesiyor.

Bankanızın son dört hanesi 3294 olan gold world card kredi kartının yaklaşık 10 senedir sahibiyim. Yaptığım harcamalara da bakılacak olursa aktif bir kullanıcıyım. Her yıl, Yapı Kredi bankası tarafından kredi kartım için üyelik ücreti adı altında ekstreme ücret yansıtılmaktadır.

Çevremdeki World Card kullanıcılarının üyelik ücretleri iptal edildiği halde müşteri yetkilisi ile yaptığım görüşmede 90 gün içerisinde 2100 liralık alışveriş yapma sözü vermem halinde iptal edilebileceği, aksi taktirde iptalin gerçekleştirilemeyeceği yanıtını aldım.

Ocak 2014 hesap özetime 75.00 TL değerindeki üyelik ücretinin iptal edilip hesabımdan düşülmesini ve geçmiş yıllardaki üyelik ücretlerinin iadesini istiyorum. Kanun ve mahkeme kararlarına aykırı olan bu durumun Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı şimdiden bildiririm...

Aysen 52 Okunma

Cevaplar

  • Aysen 29 Ocak 2014

    Gelen mail cozume dair bir mail degildir. Yalnizca donus yapilacaktir, sikayetiniz su su referans numarasi ile kayda alinmistir diye atilan maildir. Cozum bulunmamistir. Iade gerceklesmemistir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2263084 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön