27 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Üye İşyeri Aidat Bedeli!

Yapı Kredi Bankasının yaklaşık 6 aydır pos cihazını kullanıyoruz. Nisan 2013 de üye işyeri hizmet bedeli adı altında 105 TL kesinti uygulandı müşteri temsilcisi ile görüşmemizden sonra 105 TL hesabımıza geri gönderildi fakat mayıs 2013 de tekrar aynı kesinti uygulandı, müşteri temsilcisi ile tekrar görüştük ama yaklaşık 25 gündür tutar hesabımıza iade edilmedi.

İlyas 26 Okunma

Cevaplar

  • İlyas 01 Temmuz 2013

    Yapı kredi bankasının cevap olarak gönderdiği mailde sözleşme şartları gereği kesinti uygulandığı yazılmıştır. bizim merak ettiğimiz ilk itirazda para hesaba geri aktarılınca sözleşme şartları geçerli olmuyormu ? pos cihazını işyerimize vermek için gelen müşt temsilcileri böyle bir kesintinin olacağından bahsetmiyor vede bize onlarca kağıt imzalattıkları için sözleşme şartlarını istediği gibi yapmaktadır

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, 1870858 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön