05 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Üye İş Yeri Hesap Sorunları!

Yapı Kredi Bankası'nda 1. muhatap bulamıyoruz. 2014 Ağustos'ta açılan hesabımızla ilgili hala yetki sorunumuz var. Şube ye gidiyoruz telefonla arıyoruz üye iş yeri işlemleri denildiğinde web'den yetkiniz yok diyor.

2. hesap açıldı, Sedir paketi 389 TL'ye sattılar bize. Ne işe yaradığı internet sitesinde var. Biz daha kullanmaya başlamadık neredeyse hesabı Yapı Kredi Bankası masraf satırlarına başladı. Üye iş yeri hizmet bedeli, kredi tahsis ve değerlendirme ücreti (Lütfen bizi değerlendirmeyin 2 ayda bir)

3. Kredi kartımıza ekstre göndermeyi unutan tek banka. Sonradan toplu gönderdiler.
KOBİlere destek oluyoruz deniyor ya...

Erkan 1.588 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön