Yapı Kredi Bankası Tüketici Mahkemesince Kazandığım 60 TL Aylar Geçmesine Rağmen Israrla Ödenmiyor!

Erol K. |

Yapı Kredi Bankası'ndan kullandığım kredi kartının kart aidat ücretinin iadesi için 2014 yılında yaptığım başvuru yaklaşık 5 ay önce lehime sonuçlandı. Yapı Kredi Bankası'nın bana 60 TL iade etmesi gerekiyordu. Aynı başvuruyla kazandığım 1.000 TL Garanti Bankası ve Akbank tarafından 1 hafta içerisinde tarafıma ödendi fakat Yapı Kredi Bankası çalışanları beni sürekli şubeden müşteri hizmetlerine oradan da şikayet hattına yönlendirerek 3 aydır oyalıyorlar.

Müşteri şikayet hattından bana gelen yazının sayı numarası ve tarih bilgilerini alarak 2 sefer kayıt oluşturuldu ama ödeme olmadı. Bugün tekrar aradım bu sefer o yazının faksını ve yanına dilekçe yazmamı istiyorlar. Bankayı kınıyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  18:01

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 04/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 02 Haziran
  09:11

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş