22 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Tüketici Mahkemesi Sonucuna Uymuyor.

Çekmiş olduğum kredi için alınan dosya ve ipotek masrafı olan 1.275 TL kazanmış olduğum 24.11.2014 tarihli mahkeme kararına rağmen bir türlü geri ödeme yapılmıyor. Gerek Tunalı şubesi gerekse YKB gen. Müdürlüğüne Yapmış olduğum başvurular neticesiz kaldı. Bu kadar kaba ve mağdur bırakan başka bir banka yoktur herhalde. Mahkeme kararına uymadıkları hukuk tanımadıklarının açık göstergesidir.

İsmet 758 Okunma

Cevaplar

 • İsmet04 Mayıs 2015

  Yok yok yok bankacılık ve hukuka saygı aradan geçen 160 güne rağmen yok. YKB sının aradan geçen 6 aya rağmen her hangi bir sonuç vermediği gibi biz sizi ararız bilgilendirmeniz için teşekkürler ama sonuç sıfır yahu allah aşkına koça bankada muhatap olunacak kimse yok mu... ... .

 • İsmet30 Nisan 2015

  Merhabalar yıllardır yaptığı gibi müşteri mağduriyetini çözmedeki istikrarırını hiç bozmadan devam ediyor. Haksız yere para tahsil ederken aslan kesilen banka mahkeme kararlarına rağmen geri ödemelerde kedi oluyor sallıyor birde müşteri anketi yaptırıyorlar. Birde bankamız mail göndererek değerlendirmeye aldık diye mesaj gönderip oyalama takdiklerini uzatdıkça uzatıyorlar işin kolayını çözmüşler. 21. yüzyılda tüm bilgi ve belgeler bir klavye tuşu uzaklıkta iken.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 27/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön