Yapı Kredi Bankası Tüketici Haklarından Gelen Onaylı Kredi Masraflarının İadesini Gerçekleştirmiyorl

Arzu B. |

Kredi masraflarının iade edilmesi için başvurduğum tüketici hakları mahkemesinde 23.02' de masrafların haksız olup tarafıma ödenmesi kararlaştırılmıştır. Bana gelen evrakla bu belgeyi 17.04 tarihinde Beylikdüzü e5 şubesine ilettim.

Merkeze fakslayacaklarını ve 1 ay içinde hesabıma yatacağını belittiler. 4 Haziran itibariyle bağlı olduğum şubeyi, kredi kartımın bağlı olduğu şubeyi ve evrak teslim ettiğim şubeyi aradım. 10.06 itibariyle mail attık merkez çok yoğun geri dönmediler gibi içi boş yanıttan başka geri dönüş alamadım. Yoğunluk olabilir ama zaten dünkü belge için değil itirazım 2 ay olacak hala ne aşamada olduğunu bile söylemiyorlar. Varsa gerçekten ilgili geri dönsün artık...

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  15:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş