Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti'nin Kararını Uygulamıyor....

Osman Y. |

Yapı Kredi Bankasından konut kredisi kullandım ve daha sonra haksız olarak tarafımdan alınan dosya masrafı iadesi için hakem heyetine başvuruda bulundum. 18.08.2015 tarihinde şikayetimin olumlu olarak sonuçlanmasına rağmen hala para iadesini yapmadılar. Neredeyse iki hafta da bir müşteri temsilcileri ve İzmir Hatay şubesi ile görüşsemde bir çözüm bulamadım. Şube genel müdürlüğe, genel müdürlük şubeye yönlendiriyor. Sorunumun biran evvel çözümlenmesini talep diyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  20 Ocak
  23:34

  Ya neyin numarasindan bahsediyorsunuz elli defa aradım şubeye gittim ama çözüm yok bugün genel Müdürlüğü nüze faks gönderdim. 3 defa müşteri temsicinizle görüştüm hepsi kayıt oluşturuyoruz diyor sizin bir sisteminiz yok mu kimsenin kimseden haberi yok. Kısa süre içerisinde problemin çözülmez ise icra yoluna gideceğim bilginize

 • 20 Ocak
  12:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.