15 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Farklı dönemlerde tahsil edilen toplam 255 TL kredi kartı aidatını 06.07.2015 tarihli Tüketici Hakem Heyeti kararına rağmen ödememekte diretiyorlar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve bankaya gittim. Bize karar ulaşmadı deyip duruyorlar.

Kararı Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü'ne faksladım yine bir şey olmadı. Bütün bankalar karar çıktığından itibaren 3 hafta içinde ödeme yapıyor. Bu Yapı Kredi Bankası'nı anlamak gerçekten çok güç. Bu yüzden bu bankayla hayatım boyunca iş yapmayı düşünmüyorum.

Adile 135 Okunma

Cevaplar

 • Adile 07 Şubat

  Size bütün resmi kanallardan ulaştım ama para iadesi yapılmadı. Haram olsun

 • Adile 19 Nisan 2016

  Tüketici Hakem Heyeti kararından itibaren 9 ay geçti. Paranın üzerine yattılar. Ödemeye niyetleri yok

 • Adile 22 Mart 2016

  Aradan kaç ay geçti arayan soran yok. Paranın üstüne yattılar artık

 • Adile 24 Şubat 2016

  Tekrar bankaya gidip Tüketici Hakem Heyeti kararını banka şubesinden fakslattım. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap aynen bu şekilde: Tüketici Hakem Heyeti tarafından posta yoluyla bize gönderilen kararın ne zaman teslim edildiğine ve kim tarafından teslim alındığına dair bilgi istediler. Böyle saçmalık olur mu. Tüketici hakem heyetine gitsem böyle bir bilgiyi bana vermezler ki. İşi bu kadar yokuşa koşmak nedendir. Tüketici hakem heyetini hiçe sayıyosanız o zaman mahkemeye gideyim artık. Lanet olsun sizin gibi bankacılık anlayışına

 • Adile 15 Şubat 2016

  Siz beni arayın bir zahmet. Kaç defa aradım kayıt altına da aldık. Ne oldu değişen bir şey yok

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön