Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Adile T. |

Farklı dönemlerde tahsil edilen toplam 255 TL kredi kartı aidatını 06.07.2015 tarihli Tüketici Hakem Heyeti kararına rağmen ödememekte diretiyorlar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve bankaya gittim. Bize karar ulaşmadı deyip duruyorlar.

Kararı Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü'ne faksladım yine bir şey olmadı. Bütün bankalar karar çıktığından itibaren 3 hafta içinde ödeme yapıyor. Bu Yapı Kredi Bankası'nı anlamak gerçekten çok güç. Bu yüzden bu bankayla hayatım boyunca iş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adile T.
  19 Nisan
  12:57

  Tüketici Hakem Heyeti kararından itibaren 9 ay geçti. Paranın üzerine yattılar. Ödemeye niyetleri yok

 • Adile T.
  22 Mart
  11:27

  Aradan kaç ay geçti arayan soran yok. Paranın üstüne yattılar artık

 • Adile T.
  24 Şubat
  11:10

  Tekrar bankaya gidip Tüketici Hakem Heyeti kararını banka şubesinden fakslattım. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap aynen bu şekilde: Tüketici Hakem Heyeti tarafından posta yoluyla bize gönderilen kararın ne zaman teslim edildiğine ve kim tarafından teslim alındığına dair bilgi istediler. Böyle saçmalık olur mu. Tüketici hakem heyetine gitsem böyle bir bilgiyi bana vermezler ki. İşi bu kadar yokuşa koşmak nedendir. Tüketici hakem heyetini hiçe sayıyosanız o zaman mahkemeye gideyim artık. Lanet olsun sizin gibi bankacılık anlayışına

 • Adile T.
  15 Şubat
  16:23

  Siz beni arayın bir zahmet. Kaç defa aradım kayıt altına da aldık. Ne oldu değişen bir şey yok

 • 15 Şubat
  10:15

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.