22 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Telefon ile Hizmet Almak İmkansız Hale Gelmiş!

444 0 444 ü arayıp kredi kartım ile ilgili bir soru sormak istiyorum, fakat 15 dakika boyunca neredeyse robotun saydığı her seçeneği gezmeme rağmen müşteri temsilcisi bulamıyorum. Sorunum robotun saydıklarının hiçbirine uymuyor ve müşteri temsilcisi ile görüşmem şart. Birine ulaşmak için şifre işlemlerini tuşlamak zorunda kalıp ona hem kimseye ulaşmanın mümkün olmadığını anlatıyorum hem de derdimi, sizi ilgili birime bağlıyorum diyor fakat karşıma yine aynı robot ve aynı seçenekler çıkıyor.

Müşteri Temsilci ile görüşmek diye bir seçenek yok, varsa da çok iyi saklamışlar saatlerce uğraşıp bulamıyorum. Sonuçta ödeme yapmak isterken gereksiz stres sahibi olunuyor. Umarım dikkate alınır.

Volkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Volkan08 Ocak 2014

    Ben 444 0 444 den muhattab bulamadığımı iletiyorum, bana 444 0 444'a iletmemi söylüyorsunuz. Sanırım bu standart bir cevap, komik. Vakit ayırıp hizmetinizin çalışmadığını size bildiren bir müşteriniz var, kendiniz kendi hattınızı arayarak bir sorun iletmeye çalışsanız ya arada test amaçlı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, 2072116 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön