Yapı Kredi Bankası Telefon ile Hizmet Almak İmkansız Hale Gelmiş!

Volkan Ç. |

444 0 444 ü arayıp kredi kartım ile ilgili bir soru sormak istiyorum, fakat 15 dakika boyunca neredeyse robotun saydığı her seçeneği gezmeme rağmen müşteri temsilcisi bulamıyorum. Sorunum robotun saydıklarının hiçbirine uymuyor ve müşteri temsilcisi ile görüşmem şart. Birine ulaşmak için şifre işlemlerini tuşlamak zorunda kalıp ona hem kimseye ulaşmanın mümkün olmadığını anlatıyorum hem de derdimi, sizi ilgili birime bağlıyorum diyor fakat karşıma yine aynı robot ve aynı seçenekler çıkıyor.

Müşteri Temsilci ile görüşmek diye bir seçenek yok, varsa da çok iyi saklamışlar saatlerce uğraşıp bulamıyorum. Sonuçta ödeme yapmak isterken gereksiz stres sahibi olunuyor. Umarım dikkate alınır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  08 Ocak
  03:15

  Ben 444 0 444 den muhattab bulamadığımı iletiyorum, bana 444 0 444'a iletmemi söylüyorsunuz. Sanırım bu standart bir cevap, komik. Vakit ayırıp hizmetinizin çalışmadığını size bildiren bir müşteriniz var, kendiniz kendi hattınızı arayarak bir sorun iletmeye çalışsanız ya arada test amaçlı.

 • 22 Ekim
  21:07

  Sayın Yetkili,

  2072116 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.