24 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı Tam Bir Fiyasko!

Bu gün bir aracımın satışı için notere gittim. Ancak araç rehinli olduğu için Topkapı Davutpaşa şubesine gidip rehin işleminin kaldırılması gerektiği söylenildi. Topkapı Davutpaşa şubesine giderken yolda Güngören Akıncılar şubesini gördüm ve oraya başvuru yaparak rehinin kaldırılması ve Topkapı Davutpaşa Şubesine gönderilmek üzere talimat aldılar.

Benden ben şubede işimi hallettikten sonra notere döndüm ancak rehinin işleminin kaldırılması için dakikalarca beklim ve bu süre içerisinde Topkapı Davutpaşa şubesini ve Akıncılar şubesini defalarca aramama rağmen şube telefonlarına kesinlikle cevap vermedi. Yapı Kredi Bankası'ndan şikayetçi olduğumu haykırmak istiyorum.

İbrahim 262 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 28/04/2015 tarihinde telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön