08 Temmuz 2016

Yapı Kredi Bankası Tarafıma Ait Olmayan Kredi Kartı Dönem Borcu Mailinin Gelmesi.

Bankanız müşterisi değilim. Gelen mail geçen kredi kartı da bana ait değildir. Daha önce de defalarca tarafıma dönem borcu olduğuna dair tarafınızdan mail atılmış, konuyla alakalı olarak bankanızın Ankara-Bahçelievler şubesiyle görüşmemde sorunun çözüldüğü tarafıma iletilmişti. Ancak halen tarafıma mail gelmekte olup, bilgim dışında bir kredi kartı açılıp bunun kullanılıp kullanılmadığı konusunda şüphelerim vardır. Bahse konu şubenizde bunu iletmeme ve bankanızla bağım olmadığına dair bilgi maili istememe rağmen tarafınızdan herhangi bir mail ya da resmi bir evrak gönderilmemiştir.
Konunun çözümüyle alakalı olarak tarafıma resmi mahiyette yazılı olarak bir bilgi verilmesi yoluyla bunun kanıtının sunulması, aksi halde bilgi edinme ve diğer konularda yasal haklarımı kanunlar çerçevesinde mahkemeler ve BDDK nezdinde takip edeceğimi tarafınıza bildiririm.

Ömer 46 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön