05 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Talep Ettiğim Belgeyi Vermiyor!

23.01.2014 tarihinde Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmede geçmişe dönük olarak kredi kartı yıllık aidatı adı altında kesilmiş olan miktarları gösterir bir dökümün tarafıma mail yoluyla gönderilmesini talep etmiştim.

3 iş günü içerisinde istediğiniz bilgiler tarafınıza ulaşmış olacak denilmesine rağmen, farklı günlerde 3 defa daha aradım ve her seferinde oyalanarak görüşmelerim sonlandırıldı. Halen beklemedeyim. Kasıtlı ve müşterinin yasal hakkını kullanmaması için yıldırma amacıyla yapıldığını düşündüğüm bu politikadan dolayı söz konusu bankadan şikayetçiyim!

Halim 82 Okunma

Cevaplar

  • Halim 08 Şubat 2014

    3 iş günü içerisinde sonuç verilecekti. ama ne zaman arayıp sorsam değerlendirmede olduğu söyleniyor. Hala oyalamaya devam ediyorsunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Halim 06 Şubat 2014

    Burdan yapmış olduğm şikayete rağmen hala bi dönüş olmuş değil bu kadarına pes diyorum. Yasal yollara başvurma kararı aldım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön