03 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Taksitlendirme Yapılmamış!

worldcard.com.tr internet sitesinde Pegasus firması ile taksit kampanyası olduğu belirtilmiştir ancak ağustos ayı içerisinde Pegasus'un internet sitesinden almış olduğum biletin taksitlendirilmediğini gördüm. Bunun üzerine Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi ile görüşme yaptım.

Konu ile ilgili araştırma yapacaklarını belirttiler, ancak hesap kesim tarihim gelmesine rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Kendi internet sitesinde belirtmiş oldukları kampanya hakkında bilgilerinin olmaması ve bu kadar belirsiz olması kabul edilebilir değildir. En kısa zamanda belirtilen taksitlendirme kampanyasının harcamama uygulanmasını istiyorum. Aksi takdirde hakkımı Tüketici Mahkemesi'nde arayacağım.

Onur 287 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Mart 2014

    Konu ile ilgili hiçbir şey yapılmadı.

  • Onur03 Eylül 2013

    Şikayetimi düzgün bir şekilde okuyup jenerik bir cevap vermezseniz ne yazdığı hakkında fikriniz olabilir. Şikayetimde de belirttiğim gibi Çağrı Merkezi'nizle iletişime zaten geçtim ve bir çözüme ulaşamadım. Konu ile ilgili somut bir ilerleme bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1991435 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön