Yapı Kredi Bankası Süresi Dolmuş Karta Yıllık Üyelik Aidatı Yansıtmış!

Gonca Ç. |

4506 3441 **** 0899 numaralı kredi kartının sahibiyim. Kartın son kullanım tarihi Temmuz 2015 itibarı ile doldu. Bir daha kart istemedim, yenilenmesini talep etmedim. Buna rağmen ofisime yeni kart gönderildi ve görevliye kartı istemediğimi geri gönderilmesini söyledim.

Tüm bunlara rağmen Temmuz 2015 ekstrem de 76 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılıdığını gördüm. Derhal bu masrafın ekstremden düşülmesini talep ediyorum. Vatandaşın cebinden daha fazla parasını nasıl alacaksınız? Israrla istemiyorum dediğim son kullanım süresi dolmuş karta bir de üyelik ücreti yansıtıyorsunuz. Bankanızla bir daha asla çalışmayacağım. Lütfen bir an evvel kesilen ücret iade edilsin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  13:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 29/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 21 Temmuz
  14:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş