24 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Sürekli Sürekli Arıyor.

Yaklaşık 1 aydır 4440444 numaralı hattan Yapı Kredi Bankası arıyor. Günde en az 3 kere aranıyorum. Bugün 24.02.2016 tarihinde 16:25 saatlerinde tekrar arandım ve kredi kartı ile ilgili bilgi vereceklerini söylediler. Bilgi almak istemediğimi iletmeme rağmen karşı taraf direk anlatmaya başladı ve araya girmeme izin bile vermedi. Yapı Kredi tüketiciyi sıkarak kendinden uzaklaştırmak adına ne gerekiyorsa yapıyor. Bu numaradan daha fazla aranmak istemiyorum.

Arzu 96 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 30 Ağustos 2016

    Şikayeti yazdığım tarihten itibaren bugüne kadar kesintisiz olarak aranmaya devam ediyorum. Beni aramamaniz için benim aksiyon almam mi gerekiyor

  • Arzu 27 Şubat 2016

    hiçbir şey yapmadığınız gibi aramaya aynı hızla devam ediyorsunuz. Bankacılık anlayışınız insanları tek bir kredi kartı için bıktırmaktan ibaret mi?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön