09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Sürekli Çağrı Atıyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan kredi kartı aldım alalı hafta da 4-5 kez aranıyorum, aramama hiç bir şey demiyorum çünkü kampanya oluyor, ödeme atlıyoruz gibi durumları bildiriyorlar.

Ancak bazen çağrı bırakıp kapatıyorlar ve açmama fırsat bile kalmıyor. Geçen Cuma tekrar çaldır kapat yaptılar ve önemli bir görüşmedeydim. Ben de müşteri hizmetlerini aradım F*** hanım diye biri çıktı, ben neden çağrı bırakıldığını sordum, biz çağrı bırakmayız siz açmamışsınızdır dedi, suçlu oldum hanım efendiye konuyu buradaki gibi izah ettim. Ancak anlamamakta ısrar etti ve en sonun da bana çağrı almak istemiyorsanız kartınızı iptal edelim dedi.

Yapı Kredi, kaybetmeye devam edeceksin.

Samet 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön