16 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Sürekli Bilgilendirme SMS'i Gönderiliyor!

Yapı Kredi bankası World Platinum müşterisiyim. Ödemelerimi düzenli olarak yapmama, bugüne kadar hiç bir ödeme düzensizliğim olmamasına rağmen, Yapı kredi bankasından gelen sms mesajlarıyla huzursuz ediliyorum. 08 Şubat, 11 Mart, 07 Mayıs ve en son 16 Mayıs 2013 tarihlerine gelen sms iletimlerinde ödenmemiş bir borç varlığından ve kanuni takip işlemlerine başlatılacağından bahsedilmektedir.

Bankaya şikayetimi iletmek için yaptığım yazılı sözlü tüm iletimlerime rağmen sorun , bu banka tarafından çözülmemekte yada ilgilenilmemektedir. Özür dilendiği sorunun giderildiği belirtilmesine rağmen bu rahatsız edici smsler artarak gönderilmeye devam etmektedir.

Dilek 54 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön