Yapı Kredi Bankası Şüpheli İşlem İadesi...

Gürbüz A. |

01.02.2016 tarihinde Yapı Kredi world kartımdan internet üzerinden tarafıma ait olmayan harcamalar yapılmıştır. Durumu telefonuma gelen SMS ile fark ettikten hemen sonra 444 0 444 numaralı çağrı merkezine bildirdim.

Harcamalar henüz provizyon aşamasındayken iptal edilmesi için talepte bulundum. İlgili kişi şüpheli harcamaların iptali için genel merkeze faks çekmem gerektiğini bildirdi. Aynı gün faks yoluyla talebimi bildirdim.

Ancak tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı. İnternetten kontrol ettiğimde hala harcamaların provizyonda beklediğini ve iptal edilmediğini görüyorum. Birçok bankanın kredi kartını kullanan biri olarak durumun yapı kredinin güvenlik zafiyetinden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir an önce harcamaların iptal edilmesini ve tarafıma geri dönüş yapılması bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürbüz A.
  08 Şubat
  09:48

  Hala bir geri dönüş yok.

 • Gürbüz A.
  05 Şubat
  11:51

  Şikayetimi okuyacak kadar müşterinize değer verseydiniz bahsettiğiniz resmi kanallardan size ulaştığımı anlardınız ve bu cevabı yazmaya utanırdınız.

 • 05 Şubat
  11:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.