Yapı Kredi Bankası Şüpheli İşlem!

Cihan K. |

Kredi kartımda şüpheli işlem olduğunu fark ettiğim anda bankayı arayıp kartımı iptal ettirdim ve müşteri hizmetlerinden benim tarafımdan yapılmayan bu işlemi ödememe gerek olmadığı banka tarafından askıya alınacağı söylendi. Bugün itibariyle öğrendim ki benim olmayan işlemi ödemediğim için faiz uygulanıyormuş. Şimdi sormak istediğim benim gibi ay sonunu hesaplayarak yaşayan sade bir vatandaşın sizden kaynaklanan güvenlik zafiyeti sebebiyle oluşmuş 800 TL civarı parayı ödemesi nasıl bir saçmalıktır. Ben bankaya yıllık aidat ödüyorum ödemem geciktiğinde faiz ödüyorum sizin yapmanız gereken ekstremi zamanında göndermek ve kart güvenliğimi sağlamak. Ancak çoğu kez ekstrem son ödeme tarihinden sonra geliyor ve kart güvenliğim sağlanmıyor. Üstelik benim kabahatimmiş gibi birde şüpheli işlemi ödemem bekleniyor. Tam anlamıyla komedi. işlem hallolduğu anda kredi kartını iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan K.
  29 Ağustos
  02:13

  Size ulaştım zaten bu kanallarla. Verdiğiniz çözümler mantıksız. Bu bankacılık sistemi hep mi müşterisini enayi yerine koymaya çalışır bimiyorum

 • 26 Ağustos
  09:40

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.