Yapı Kredi Bankası Şubesiz Bankacılık Kayıt Olunmuyor.

Sefa T. |

Çalıştığım için gündüzleri bankaya gidemiyorum. Bundan dolayı Nuvo üzerinden şubesiz bankacılığı kullanmak istedim. En büyük avantajı şubesiz bankacılık olduğu için ama İlk defa kayıt olmak istediğim zaman daha ilk adımda bana hata verdi. "Bankamızda kayıtlı bilgilerinizdeki eksiklikler sebebi ile işleminize devam edemiyoruz. Size en yakın Yapı Kredi şubesinden bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz. " Eğer ben daha ilk kayıt işleminde sorunumu şubeye gidip çözeceksem neden şubesiz bankacılık hizmeti veriyorsunuz? Çalıştığım için gidemiyorum şubeye. Kayıtta olamıyorum. Müşteri temsilciniz ise tutturmuş bilginiz eksik şubeye gitmeniz lazım diyor. Daha hiç kayıt olmamış ne eksik bilgisi anlamadım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa T.
  28 Ekim
  09:10

  Eğer yazdığım şikayet metnini okursanız, size ulaştığımı ama yine arkadaşlarınızın çözüm bulamadığını ilettim. Bu yüzden şikayet metni yazıyorum!

 • 28 Ekim
  09:05

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.