14 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Şubede Sıra Önceliği Bir Saçmalık...

Önümde 7 kişi vardı ama sıra önceliği saçmalığınız yüzünden tam 1 saat bekledim. Benden sonra gelen onlarca kişiye benden önce sıra geldi. Üstelik bende müşterinizim ve bende kartla sıra aldım. Tek bir sistem yapın herkes sırasına razı olsun. Sizden öncelik isteyen mi var. Kimse niye bana öncelik vermedin diye itiraz etmez ama niye benden sonra gelen benim önüme geçiyor diye çok itiraz eden olur. Saçımı başımı yoldum resmen şubede. İçerideki insanlar durmadan değişiyor gelen gidiyor ben bekliyorum. Bir tarafı memnun edeyim derken diğer tarafı küstürdüğünüzü ne zaman fark edeceksiniz? 2. sınıf insan muamelesi görmek istemiyorum. Herkese eşit ve adaletli davranmanız gerekir. İnsana cebindeki paraya göre muamele gösteriyorsunuz.

Önder 362 Okunma

Cevaplar

  • Önder 14 Ekim 2016

    Sitenizden bize yazın bölümünden de ilettim. Sanki bir şey değişecek? Öylede sistemi değiştirmeyeceksiniz böylede değiştirmeyeceksiniz. Cebi dolu olanlara yağcılık yapmaya devam edeceksiniz.

  • Önder 14 Ekim 2016

    İşinize gelmedi değil mi kamuya açık bir mecrada gerçek yüzünüzün gösterilmesi. Cebi paralı olanlara yağcılık yaptığınızın, garibanları hor gördüğünüzün söylenmesi hoşunuza gitmedi tabi.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön