20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Şube Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

Yapı Kredi Bankası çan şubesinden kredi kullanan F*** D***'ın 10.000 TL kredisine kefil oldum. 2012 yılı sonunda kullanılan kredinin yeni yılda da devam edebilmesi açısından bankaya gidip sözleşmeyi tekrar imzalamam gerektiği belirtildi. şube yetkilisi S***Hanım'a imzaladığım tutar olan 10.000 TL dışında herhangi bir sorumluluğum olup olmadığını, attığım imzaların devam eden krediyle ilgili olduğunu teyit eden bir imza olduğunu mu sorduğumda kesinlikle EVET yanıtını aldım.

Kredinin kalan kısmı ödenmemiş, bana avukat yazısı geldi. Bankayı aradığımda 20.000 TL krediye kefil olduğum belirtildi. Daha sonra da bankayı defalarca aradım, ya telefonuma cevap verilmedi ya da personel geri dönmedi.

Yıldıray 83 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön