Yapı Kredi Bankası Şube Personel Davranışı!

Ceyhun E. |

İstanbul Tuzla İçmeler şubesine babamın adına kredi ödemesi için hesabına para yatırdım ve işlemi sadece babamın T.C. Kimlik numarası vererek gerçekleştirdim. Ne tesadüf hep aynı banko görevlisine denk geldim ve hesap sahibinin ben olmadığımı bildiği halde parayı babamın hesabına hiçbir kimlik kontrolü yapılmadan yatırdım.

Yine 4 kez babamın hesabına para yatırma için gittiğimde bana 36 TL masraf çıkarttı bunun nedenini sorduğumda siz babanızın hesabına direk para yatıramazsınız dedi, bende görevliye daha önce siz nasıl para yatırdınız dedim. Bana verdiği cevap daha önce kimlik sorulmamış olabilir dedi ve beni resmen azarlarcasına konuştu rencide oldum krediyi başka bankaya transfer edeceğim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun E.
  19 Eylül
  01:51

  Sonuç olarak tarafıma hiç bir
  bilgilendirme olmadı göz boyamayin

 • Ceyhun E.
  09 Mart
  13:28

  Paramızla rezil oluyoruz ingilenmiyorsunuz bile yazık.

 • Ceyhun E.
  07 Mart
  10:14

  Merhaba,
  şikayetime cevap olarak bankanız e-mail adresime "Şikayetiniz Sonrası Müşteri Deneyimi Anketi" göndermiş. Şikayetimi yazdığımdan bu yana hiçbir yetkili beni aramadı ve tarafıma bilgilendirme yazısı bile gelmedi bu anketi neye göre doldurayım.

  Dalgamı geçiyorsunuz.

 • 05 Mart
  17:32

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 05/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 04 Mart
  11:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş