24 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Çok Kaba Davrandı.

Ben dün 332**83 referans numarası ile Yapı Kredi Bankası Altındağ- Aydınlıkevler Şube müdürünün kaba davranışı ile ilgili şikayette bulundum. Ama banka bana daha önemsiz olan ve konuyu anlatırken içinden çıkardığı bir konu ile ilgili alakasız bir cevap vermişsiniz. Demek ki banka olayı hiç araştırmadan sormadan basma-kalıp bir cevap atmış.

Ben şikayetimde şubede beklemekten dolayı değilde Şube Müdürünün yaptığı kaba davranışların,karşısındaki müşteriye verdiği cevapların ve kime şikayet edersen et, istediğini yap şeklindeki ifadesi için konunun incelenmesi ve gerekli işlemlerin yapılması için şikayet belirttim. Ama basma kalıp bir cevap geldi.

Emrah 292 Okunma

Cevaplar

  • Emrah29 Eylül 2014

    standart mesaj atıyorlar hiç ilgilenmeden

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön