Yapı Kredi Bankası Şube Hizmetleri Yetersizliği!

Cihan P. |

World Play Club banka kartı kullanıcısıyım. 10 yılı aşkın süredir bankanızdan hizmet almaktayım. Hesabımı aktif bir şekilde kullanmaktayım. Ancak nadiren 1000 TL üzeri para çekmekteyim. 3 ya da 4 sefer nakit çekmek için farklı tarihlerde şubelerinize gittim. Her defasında imzam uyumadığı için zorluk çıkardılar. Daha önceki para çekimlerimde geçici bir imza örneği alıp para vermekteydiler. Bugün 1150 TL gibi bir parayı Bostancı Sanayi şubesinden çekemedim Ayrıca kartımı belkide 10 seneden fazladır kullanmaktayım, kartın kullanma süresinin bitmesine 3 sene var. Kart parçalanmak üzere... İnternet bankacılığı ile başvurmadan değiştirilemiyor bu nasıl bir saçmalık?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  16:42

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.