11 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Sözleşmemi Kaybeden Bir Banka!

Müşteri temsilcisi 29 Ocak'ta iş yerimize gelip maaş kartım için bireysel sözleşme formu doldurttu ve gitti. 5 Şubat'ta 444 0 444 müşteri hizmetleri ile görüştüğümde cep telefonumun bile sisteme yanlış girildiğini fark ettim.

İçerenköy şubesiyle irtibata geçtim ve 11 Şubat'ta kartlarımız teslim etmek üzere iş yerimize geldiklerinde kartım basılmış ancak sizin sözleşmeniz olmadığı için kartınızı teslim edemeyeceklerini ve sözleşmemin olmadığını belirttiler. Sözleşmesi olmayan birine nasıl kart basılabilir ki diye sorduğumda genel müdürlükte kaybolmuş olabileceğini söylediler.

Mantıken sözleşmesi olmayan bir müşteriye kart basılmaz ve iletişime geçilir. Ancak gayet rahat bir şekilde tekrar sözleşme doldurmazsanız kartınızı teslim etmeyiz diyorlar. Maaşımı bile alamıyorum kart teslim edilmediği için. Tekrar sözleşme imzalamayacağımı belirttim. Kaybettiğiniz sözleşmemi bulup gönderilmesini istiyorum...

Veysel 203 Okunma

Cevaplar

  • Veysel11 Şubat 2016

    Bu ne demek. Siz diyorsunuz ki şikayetlerinizi buradan dikkate almıyoruz gizli kalsın veya sadece bize yazın demek oluyor. Çok ilginç gerçekten.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön